telefon702 163 399 E-mailoptika.minarikova@seznam.cz

AdresaGočárova tř. 651

Otevírací dobaPo - Pá 9 - 17

Dioptrické brýle

Už dávno odzvonilo dobám, kdy jste se za to, že nosíte brýle, museli stydět. Módní trendy v oblasti brýlí výrazně pokročily a nabídka obrub je tak široká, že nebudete mít problém v ní najít takové, které vám budou slušet. 

V naší optice máme zhruba 1000 modelů obrub, které  pocházejí od dvanácti různých dodavatelů z tuzemské i zahraniční výroby.

Samozřejmě nejde pouze o obroučky, ale i o samotná skla, respektive čočky, které u nás odebíráme od firmy Optika Čivice s.r.o. Nejčastěji jsou brýlové čočky vyrobené z plastu, jelikož je podstatně lehčí než sklo a také bezpečnější. 

S výběrem vám u nás v optice pochopitelně poradíme, a to jak na základě aktuálních trendů, které bedlivě sledujeme, tak i odborných parametrů . Ve světě brýlí se zkrátka nemusíte cítit ztraceni – všemi potřebnými kroky vás provedeme.

Naše nabídka dioptrických brýlí nemá žádné meze a vy se tím pádem můžete spolehnout na to, že se vám dostane všeho, co si váš zrak žádá. 

Automat na broušení skel máme přímo na provozovně, takže si u nás hotové brýle můžete vyzvednout během jednoho, maximálně dvou pracovních dnů. Pokud jde o zakázkovou výrobu, tato lhůta se prodlužuje na sedm až devět dnů.

Jednoohniskové čočky

Tyto čočky se nejvíce používají pro věkovou skupinu od malých dětí do zhruba 45 let, kdy poskytují pohodlné ostré vidění po celý den. Ve vyšším věku 45+ je jejich funkčnost omezena účelově buď jen na dálku, nebo podle potřeby na počítač či čtení.

Vyrábějí se v mnoha variantách:

  • antireflexní
  • ztenčené
  • zabarvující
  • stálobarevné

S výběrem vám rádi a ochotně poradíme, vše vysvětlíme a doporučíme nejvhodnější typ.